NavigationProtmax 70

image1

Protmax 70

CFM Whey and soya protein

Protein kombinující syrovátkovou a sójovou bílkovinu. Výborná stravitelnost a rychlá vstřebatelnost s dlouhotrvajícím účinkem. Kombinace živočišných a rostlinných bílkovin obsahuje kompletní aminokyselinové spektrum. Izoflavony ze sóji zlepšují potréningovou regeneraci a napomáhají snižování hladiny cholesterolu v krvi.

Logo Protmax 70 se sladidlem

PROTMAX 70 je speciálně vyvinutý produkt pro sportovce obsahující kombinaci maximálně efektivních syrovátkových a sójových proteinů.

Syrovátková složka

Je vyrobena metodou CFM (Cross Flow Microfiltration) jež zaručuje vysokou čistotu, vstřebávání a efektivitu pro lidský organizmus.

Výhody syrovátkové složky: Hladina aminokyselin po požití stoupne velmi rychle, a tak se potřebné aminokyseliny dostanou do krve co nejdříve. Jedná se o rychlý protein s výbornou stravitelností a vstřebatelností. Nejvyšší obsah větvených aminokyselin BCAA – hlavní stavební prvek svalové hmoty - zaujímají v metabolismu bílkovin výjimečné postavení a podílejí se na složení svalové bílkoviny celou třetinou. Zvyšuje hladinu glutathionu, velmi významného antioxidantu.

Sójová složka

Základem složení je sójový izolát, který obsahuje vysoký podíl bílkovin s kompletním aminokyselinovým spektrem. Izolát je zbaven všech nežádoucích složek zapříčiňující složité trávení a nadýmání, tím se tento speciálně vyvinutý izolát stává plně využitelným.

Výhody sójové složky: Postupné uvolňování aminokyselin do krve , dlouhodobý anabolický efekt. Sójová složka svým složením zrychluje metabolismus a tím napomáhá hubnutí. Zvýšená hladina aminokyselin Argininu a Glutaminu. Arginin je významný při syntéze NO v organizmu, čímž pomáhá k maximálnímu prokrvení a pocitu napumpování během tréningu. Glutamin je klíčová aminokyselina v lidském organizmu, pomáhá udržovat rovnováhu dusíku v těle, a tím brání katabolismu – ztrátě svalové hmoty. Je specifická obsahem isoflavonů - rostlinných estrogenů, které potlačují záněty a bolestivost svalů. Sója má velmi pozitivní účinky na prevenci kardiovaskulárních chorob a snižování hladiny cholesterolu v krvi. Na základě mnoha klinických studií bylo prokázáno, že isoflavony v sóji napomáhají snižovat riziko vzniku nádorových onemocnění.

Graf znázorňující výhodu kombinace syrovátkového a sójového proteinu

 

Graf Protmax 70 Whey And Soya

 

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

Bílkoviny 68,1 g | Sacharidy 11,93 g | Tuk 2,7 g

Obsah BCAA a podrobnější informace o jednotlivých výrobcích naleznete v našem e-shopu.

Průměrná energetická hodnota ve 100 g výrobku:

337,7 kcal | 1 397 kJ

Minerály a stopové prvky

Na, K, Ca, P, Mg, Fe, Cl, Se

Použití

Výrobek je vhodný jako doplňek výživy při zvýšené tělesné námaze, pro podporu tvorby svalové hmoty i redukčních dietách jako náhrada za běžný pokrm. Výhoda našeho výrobku spočívá v kombinaci rostlinné a živočišné bílkoviny, z toho vyplývající rozšířeným spektrem aminokyselin a prodlouženým účinkem působení na organizmus za nepřítomnosti chemických přísad.

Složení

Sojový proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), maltodextrin, odtučněný kakový prášek (pouze v  příchuti čokoláda), sušené odstředěné mléko, zahušťovadlo: xanthan, aroma, sladidlo: sukralóza.

Dávkování

3 plné polévkové lžíce (40g) do 400 ml vody/mléka, řádně promíchat v šejkru nebo rozmixovat.

Trvanlivost

12 měsíců od data výroby

Upozornění

Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Dostupné balení

1 kg kyblík | 2 kg kyblík

Příchutě

Jahodovo-jogurtova prichutVanilkova prichutCokoladova prichut


 

Typický profil aminokyselin v  bílkovině WPC/WPI:

Aminokyselina

Obsah  [%]

Alanin

5,0

Arginin

2,1

Kyselina aspargová

11,0

Cystein

2,2

Kyselina glutamová

18,1

Glycin

1,4

Histidin

1,7

L-isoleucin

6,4

L-leucin

10,6

Lysin

9,6

Methionin

2,2

Fenyalanin

3,0

Prolin

5,5

Serin

4,6

Threonin

6,7

Tryptofan

1,4

Tyrosin

2,6

L-valin

5,9

 


Typický profil aminokyselin v sójovém izolátu:


Aminokyselina

Obsah  [%]

Lysin

5,29

Cystein

0,722

Threonin

0,471

Leucin

7,628

Isoleucin

4,509

Histidin

2,174

Fenylalanin

4,607

Methionin

2,616